Olympiakos’un sahibi Angelopoulos’tan Sloukas’a sert tepki: Sen, yalancı ve hainsin!

Olympiakos’un sahiplerinden Giorgos Angelopoulos, Sloukas aleyhinde ağır sözler kullanarak, “Zor vakitlerinde seni çağırdığımız için bize teşekkür ettin. Bize, Olympiakos’ta herkesten daha fazla kalmak istediğini lakin koç Georgios Bartzokas’ın seni fazla oynatmadığı için düşüncede olduğunu belirttin. Antrenörümüzle orta yol bulmayı önerdik. Panathianikos’a gitmemeni istediğimizde, oraya 10 milyon Euro’ya bile gitmeyeceğini söylemiştin. Asla bir hain olmadığını ve Olympiacos’a gelmek için daha uygun paraları geri çevirdiğini söz etmiştin. Sen, yalancı ve hainsin” dedi.

Fenerbahçe Beko’nun 2 yıllığına 4 milyon Euro teklif ettiği Kostas Sloukas, yeni döneme koç Ergin Ataman idaresinde girecek olan Panathinaikos’un 3 yıllığına 10 milyon Euro önermesi üzerine yeşil beyazlı kulübe transfer olmuştu.

SLOUKAS’I KAÇIRIP ZORLA iMZA ATTIRMADIK

Panathınaikos‘un sahibi ve başkanı Dimitris Giannakopoulos, Olympiakos topluluğunun Kostas Sloukas’ın transferine gösterdiği reaksiyonlar üzerine toplumsal medyadan bir açıklama yaptı. Giannakopoulos, “Bu transferin akabinde bize gelen yorumlardan kimileri taciz içeriyor. Biz yasa dışı bir şey yapmadık. Kimseyi kaçırmadık yahut kuvvetli transfer etmedik. Kostas Sloukas özgür bir oyuncuydu. İşler büsbütün profesyonel bir çerçevede gelişti. Oyuncuların kaçırıldığı ve zorla imza attırıldığı günler geçmişte kaldı. Sloukas Avrupa’nın en âlâ oyuncularından biri. Bizi amaçlarımıza ulaştırabilecek cinsten bir önder. Bu türlü bir oyuncuyu takımımıza kattığımız için çok mutluyuz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir