Türkiye’nin lider askeri araçları Doha’da görücüye çıktı

İSTANBUL (İGFA) – 2023 yılında askeri kara araçlarında Türkiye’deki toplam ihracatın yüzde 52’sini tek başına gerçekleştirerek birebir alanda iki yıl üst üste ihracat lideri olan BMC, uluslararası arenada Türkiye’nin savunma sanayiindeki gücünü muvaffakiyetle temsil etmeye devam ediyor.

BMC, savunma sanayindeki en son teknolojik eserlerin ve yeniliklerin sergileneceği DIMDEX 2024’te; mayına karşı muhafazalı araç sınıfında sağladığı üstün müdafaa seviyesi ile efsane haline gelen KİRPİ’nin geliştirilmiş versiyonu KİRPİ II, modüler tavan konsepti ile tek bir platformda çoklu vazife kabiliyetine sahip ALTUĞ 8×8 ve yenilenen ergonomik dizaynıyla AMAZON 4×4 ile ziyaretçilerini bekliyor.

BMC POWER tarafından geliştirilen yerli ve ulusal güç kümeleri DIMDEX 2024’te ziyaretçilerle buluşacak. DIMDEX’te sergilenecekler ortasında 400 beygir gücünde TUNA, 1500 beygir gücünde BATU motoru ile mavi vatanın gereksinimlerine yönelik özel olarak geliştirilen 600 beygir gücündeki marin motor LEVEND’de DIMDEX 2024’te ziyaretçilerle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir